ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
TÜM ÖZELLİKLERİ


Stripe Sanal POS

İyzico Sanal POS

PayTR Sanal POS

Shopier Sanal POS

Kapıda Ödeme Banka Havalesi

Tema Renk Yönetimi

instagram Hikaye Özelliği

E-Posta Bildirimleri

Sınırsız İçerik Ekleme

Tema Rengi Uyumlu Slider

Sürükle Bırak Kategori Sis.

6 Farklı Ürün Vitrini

Sipariş Takip Özelliği

Yıldızlı Yorum Özelliği

Panelden Ürün Takibi

Detaylı Sipariş Yönetimi

Ürün Varyant Sistemi

Kullanıcı Aktif/Pasif Yön.

Ürün Marka Yönetimi

Bildirim Abone Görüntüleme

Sınırsız Panel Kullanıcısı

Tek Butonla Bilgileri Güncelleme

Satın alma işlemi nasıl yapılır?

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın aldığımı yazılımı birden fazla sitede kullanabilirmiyiz?

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.