Sınırsız RSS beslemelerinden en son içeriği içe aktarabilen otomatik bir haber toplayıcıdır. Web'in farklı bölümlerinde arama yapan ücretsiz Google CSE tabanlı arama motoruyla. Web, videolar, torrentler ve hatta altyazılar gibi farklı türde arama bölümleri dahil.  API anahtarlarına gerek yoktur.


RSS toplayıcınız değildir, makaleler için HTML DOM tabanlı tam metin getirme, cron tabanlı otomatik içerik getirme ve belirli bir süre sonra eski içeriğin silinmesi ve çok daha fazlası gibi özel özelliklerle birlikte gelir.

Endişelenecek fazla sunucu yükü olmadan kendi içerik portalını oluşturmak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir.


Gereksinimler

Satın almadan veya daha önce yüklemeye çalışmadan önce lütfen sunucunuzun aşağıdaki gereksinimleri karşıladığından emin olun.

  • PHP 7.x – Linux/unix web sunucusu.
  • mod_rewrite ile Apache 2.4+
  • MySQL 5.6+
  • CRON destekli standart cPanel
  • cURL - PHP Uzantısı
  • PDO-MySQL - PHP Uzantısı
  • Mbstring - PHP Uzantısı
  • fileinfo - PHP Uzantısı
  • libxml- PHP Uzantısı
  • DOM - PHP Uzantısı

Satın alma işlemi nasıl yapılır?

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın aldığımı yazılımı birden fazla sitede kullanabilirmiyiz?

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.