Uzaktan Güncelleme Sistemi

  Gelişmiş projelerinizde sistemsel hata giderimi ve güvenlik güncellemeleri hakkında ömür boyu güncelleme hizmetini ücretsiz şekilde alabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri yönetim panelinden tek tuşla yapabilirsiniz. Siz ilan sitenizi yönetirken teknik konularla uğraşmanıza gerek kalmaz.

  Sipariş & Sepet Yönetimi

  Alıcı sepete eklediği satıcısı farklı olan tüm PGS ilanlarını aynı anda sipariş olarak geçebilir. Sistem tüm siparişleri üye paneline her ürün ayri aynı oluşturur ve bu sepetindeki ürünleri hesabındaki bakiyesi ile saniyeler içinde yapabilir.

  Gelişmiş PGS Sistemi

  Sistem alışveriş esnasında ödemeyi havuza alır ve satıcıya bildirim atar ve satici ve alıcının paneline sipariş olarak düşer satıcı ürün teslimi için hazırlık yapar ve ilan eklerken verdiği teslim süresi taahhüdünde ürünü teslim eder. Tüm bu işlemleri üye panelinden yapabilir. Ürün fiziki ve dijital ürün satışını da destekleyecek şekilde kurgulanmıştır. Teslim sonrası üye siparişi onaylar ve satıcıya yorum yaparak ticaret puanı verir bu puanlar ve yorumlar alıcı profilinde diğer üyeler tarafından görünür. PGS satışının yapılabilmesi için kategori bazlı aktif pasif yapabilirsiniz örneği emlak kategorisinde değil ikinci el kategorilerinde PGS sistemini aktif edebilirsiniz.
  Onaylı Üye Sistemi

  Satıcılar üye olduklarında hem telefon hem mail onaylamak zorundadır aksi durumda hiçbir işlem yapamazlar. Bu onay sistemlerini dilerseniz panelinden pasif edebilirsiniz. Telefon ve mail onayı sonrasında sistem üyenin hesap ayarlarında girdiği ad, soyad, doğum tarihi ve TC kimlik noyu e devlet üzerinden kontrol edip doğrulunu teyitler ve üye tam onaylı olur. Bu durum sonrasında eklediği her ilan sayfasında ve profil sayfasında onaylı üye rozeti ile güvenli satış yapabilir. Aksi durumda onay almayan üyelerin ilan sayfalarında ve profil sayfasında onaysız üye ibaresi görebilir.

  Tam Admin Kontrollü PGS


  Tüm sipariş adımlarını admin panelinden eksiksiz şekilde adım adim kontrol edip müdahale edebilirsiniz. Alıcı ve satıcılar üye panellerinde bulunan siparişi için o siparişe özel müşteri hizmetlerine mesaj gönderebilir panelden bu mesajları cevaplayabilirsiniz. Sadece yönetim panelinde güvenli satış yapılmasını sağlayarak hem alıcı hem saticiyı korumuş olursunuz. Alışveriş esnasında yönetim panelinden belirleyeceğiniz komisyon oranı harici kalan bakiye başarılı sipariş sonucu üye bakiyesine eklenir satıcı ister bakiyesini diğer ürün veya hizmetleri almak için kullanır yada çekim talebi oluşturabilir. Bu adımları da yönetim panelinden kolayca yapabilirsiniz.


  Üye Bakiye Sistemi

  Sitede bulunan tüm hizmet ve ürün alış verişi üye bakiyesi ile gerçekleşir. Üyeler hesaplarına bakiyeyi güvenli 3D sanal pos ile yapabilir ayrıca havale yönetimi ile de bakiye yüklemesi yapabilmektedir. Üyeleriniz bakiye yükleme esnasında yaptıkları her işlem için adminden bildirim alır ve anlık kontrolünü sağlayabilirsiniz.
  ede bulunan tüm hizmet ve ürün alış verişi üye bakiyesi ile gerçekleşir. Üyeler hesaplarına bakiyeyi güvenli 3D sanal pos ile yapabilir ayrıca havale yönetimi ile de bakiye yüklemesi yapabilmektedir. Üyeleriniz bakiye yükleme esnasında yaptıkları her işlem için adminden bildirim alır ve anlık kontrolünü sağlayabilirsiniz.


  Gelişmiş Seo Yönetimi

  Yeni nesil kodlanmış tema ve alt yapı ile Google başta olmak üzere arama motorları sizi çok sevecek. Her sayfa için ayrı ayrı yönetim panelinden meta etiketleri ekleyebilirsiniz. İlanlarda otomatik mantıksal metaları sistem oluşturur ve her alan için gelişmiş seo uyumlu linkler ile arama motorlarında kısa sürede yerinizi alabilirsiniz. Seo etkenlerinin en büyüğü olan içerik doluluğunu desteklemek için her kategoriye özel makale alanı ile kategorilerinizin içeriğini zenginleştirebilirsiniz.

  Yeni ve Özgün Özellikler

  Yeni ve Özgün Özellik & Kodlama Uzaktan Güncelleme Sistemi (ÖmÜr Boyu Ücretsiz)

  Tam Admin Kontrollü PGS Sistemi

  (Param Güvende Sistemi)

  Gelişmiş Seo Yönetimi

  Sipariş & Sepet Yönetimi

  Harita Konum İşaretleme Slider Detaylı Arama

  Sınırsız Renk

  Sınırsız Dil (Tüm Dünya dilleri Google Translate)

  İleri Düzey Kullanıcı Deneyimli Tema Site Ana Dili Tek Dosyadan Çeviri

  Blog, İlan ve Satıcı Yorum Yönetimi

  Üye Detaylı Ayarları

  Üye TC Onay Sistemi

  İlan ve profil sayfasında Onaylı & Onaysız Üye Yazar

  100% Mobil Uyum

  Otomatik Resim Boyutlandırma

  Anasayfa Aç / Kapat Modüller

  Detaylı Blog Modülü Tam Dinamik Sayfalar

  Dinamik İletişim Sayfası

  Kolay & Dinamik Kategori Seçimi

  Kolay İlan Ekle

  Dinamik Resim Yükleme & Sıralama

  İlan Admin Onayı

  Telefon Doğrulama

  Her Ani Detaylı & Hitapli Mail Bildirimi

  Üye Bakiye Sistemi

  3D Sanal Pos Paytr

  Ana Ve Alt Kategori Makale Destekli

  Yasal Sözleşme Yönetimi

  Admin Üst Bildirim

  Üye Detaylı Mail ve Site Bildirimleri

  Düzenlenebilir Footer Telif Hakkı Alanı

  Sosyal Medya & Paylaşım Butonlari

  Footer Detaylı Yönetim Alanı

  Üye Ücretsiz İlan Limiti Vitrin & Doping Satiş

  Kategoriye Özel Özellikler

  Kategoriye Özel Seçenekler

  Dinamik Mega Menü

  Canlı Destek & Üye Destek Sistemi

  Admin İlan İstatistikleri

  Tam Optimize Yeni görsel Uzantısı (Webp) Ücretli İlan Paketleri Satışı (Yıllık)

  Ücretli Özel Mesaj Paketleri Satışı (Yıllık)


  Satın alma işlemi nasıl yapılır?

  Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Satın aldığımı yazılımı birden fazla sitede kullanabilirmiyiz?

  Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

  Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?

  Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

  Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

  Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

  Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

  Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

  Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?

  Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.