WhatsApp
Yükleniyor...

Wordpress ChatGPT Makale Eklentisi

Modern ve Şık Tasarım Full Responsive (Mobil Uyumlu) Gelişmiş Müşteri Paneli Online Sipariş ve Tahsilat

Anasayfa Paketler Wordpress ChatGPT Makale Eklentisi

OpenAI'den GPT-3 kullanır. Bu, kullanımınıza göre ödemeniz gereken maliyetlere neden olan ücretli bir API'dir. Bu maliyetler hakkında daha fazla bilgi için lütfen  buraya tıklayın

WordPress web sitenizi doğrudan OpenAI'nin GPT-3'üyle entegre eden bir WordPress eklentisidir; bu, içerik ve resimler oluşturmak, hayal edebileceğiniz herhangi bir konuda tam paragraflar yazmak, metni özetlemek, başka kelimelerle ifade etmek, akılda kalıcı pazarlama kopyası, başlıklar oluşturmak için AI'dan yararlanmanıza olanak tanır. anlaşılması zor metinleri ve çok daha fazlasını basitleştirin.

 

OpenAI tarafından desteklenmektedir

OpenAI, kullanıma dayalı fiyatlandırmaya sahip bulut tabanlı bir uygulama programlama arabirimi olan OpenAI API hizmeti aracılığıyla en son GPT-3 teknolojisine erişim sunar. 
Fiyatlandırma modeli, GPT-3 tarafından oluşturulan veya önerilen belirteç sayısına dayanmaktadır ve her 1000 belirteç yaklaşık 750 kelimeye eşittir. 
Giriş olarak OpenAI, ilk üç aylık kullanım için 18 ABD doları tutarında ücretsiz kredi sağlar. GPT-3'ün en güçlü versiyonu olan DaVinci modelinin token başına maliyeti 1000 token için 0,02 USD'dir. 

Önemli:  GPT-3, OpenAI tarafından sağlanan ücretli bir API'dir ve kullanımı ücrete tabidir.  Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın  .

 

Özellikler:

 • (YENİ) Elementor ile entegre edilmiştir. XtroniqAI, AI metin ve görüntü oluşturmayı Elementor'a getiriyor. Yepyeni XtroniqAI Elementor widget'ıyla üretkenliğinizi artırın ve doğrudan favori sayfa düzenleyicinizin içinden AI içeriğinden yararlanın. Önemli:  Elementor v3.5 veya üstünü gerektirir.
 • (YENİ) WordPress klasik düzenleyicisinde çalışır. XtroniqAI, WordPress klasik düzenleyicisiyle tamamen entegredir, böylece onu doğrudan favori düzenleyicinizden içerik oluşturmak için kullanabilirsiniz.
 • (YENİ) Düzenleyicinizin rahatlığında DALL.E 2 görüntü oluşturma. XtroniqAI, metinden resme DALL.E 2 API kullanarak gönderilerinizle eşleşen görüntüler oluşturmanıza olanak tanır. Bu özellik Gutenberg, Classic editör ve Elementor'da mevcuttur.
 • (YENİ) WooCommerce ile çalışır. Ürün açıklamanızı ve kısa açıklamanızı doğrudan WooCommerce düzenleyicinizde yazmanıza yardımcı olması için yapay zekayı kullanın.
 • (YENİ) Bilgi İstemi Ekle/Düzenle. Desteklenen tüm diller için istemleri kolayca ekleyin, düzenleyin veya yeniden sıralayın, böylece düzenleyicide ihtiyaç duyduğunuzda bunları "AI" menüsünde her zaman bulundurabilirsiniz.
 • Gutenberg editörü içinde çalışır. XtroniqAI, WordPress web sitenize sorunsuz entegrasyon için Gutenberg editörüyle uyumludur.
 • GPT-3 ile doğrudan entegre olur.  Arada üçüncü taraf yok. Aylık abonelik ücreti ödemeniz gerekmez (OpenAI'nin API'sini kullanımınızın yanı sıra)
 • Süper yapılandırılabilir.  Kullanılacak modelleri seçin (gpt-3.5-turbo, davinci, curie, ada, vb), maliyetinizi kontrol etmek için eklenti tarafından oluşturulan metin miktarına ince ayar yapın ve daha fazlasını yapın. 
 • Çoklu dil desteği  (İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Felemenkçe, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Lehçe, Rusça, Japonca, Çince, Türkçe, Arapça, Korece, Hintçe, Endonezyaca, İsveççe, Danca, Fince, Norveççe, Rumence ve Gürcü). Ayarlar sayfasından istediğiniz dili seçebilirsiniz. Yorumlar bölümünde istek üzerine ekstra diller eklenebilir.
 • Tam paragraflar yazın:  Hayal edebileceğiniz herhangi bir konuda tam paragraflar yazın!
 • Metni yaz:  Hızlı ve kolay bir şekilde herhangi bir metnin özetini oluşturarak bilgileri sindirilebilir ve anlaşılması kolay hale getirin.
 • Açıklama:  Metni kendi başınıza saatler harcamadan hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyin!
 • Metin tonunu değiştirin:  Kitleniz için ilgi çekici hale getirmek için metninizi alaycı bir şekilde yeniden yazın.
 • Akılda kalıcı altyazılar oluşturun:  Metninize uyan en iyi başlıklar hakkında fikir edinin.
 • Etkileyici bir reklam metni oluşturun:  Herhangi bir donuk metin parçasını, reklam kampanyalarınızda ve makalelerinizde kullanabileceğiniz ilginç bir reklam kopyasına dönüştürün.
 • Eşleşen alıntıları bulun:  Mesajınızı çok daha kolay iletmenize yardımcı olan yürüyen alıntılar oluşturun.
 • 5 yaşındaymışım gibi açıklayın:  Bir düğmeye basarak karmaşık kavramları dinleyicilerinize basitleştirin.
 • Resim istemleri oluşturun:  Makaleniz için resimler oluşturmak amacıyla metinden resme modellerde kullanabileceğiniz resim istemleri oluşturmak için GPT-3'ün yaratıcılığından yararlanın.
Modern ve Şık Tasarım

Full Responsive (Mobil Uyumlu)

Gelişmiş Müşteri Paneli

Online Sipariş ve Tahsilat
- Ioncube 10.x.x ve üzeri.

- Php 7.2 ve üzeri.

- Apache Mod_Rewrite

Linux / cPanel Önerilir.
Ekleme Tarihi: 28 Nisan 2024, 22:00
Kategori:
Etiketler: