WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

2005 yılından beri bilişim sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteren, hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalite ve düşük maliyetle müşterilerine en uygun çözümleri sunuyor. 2005 yılından bu yana sitemiz ve hizmetlerimiz ile daha geniş bir kesime ulaşıyoruz.  

Müşteri profilini özellikle web tasarımcıları, web hosting firmaları oluşturuyor. Virtual server ve partner paketlerimizi kullanan firmalar, kendi müşterilerine çok daha uygun fiyatlarla hizmet veriyorlar.

En gelişmiş işletim sistemlerinden Microsoft Windows  Server ve Linux Debian platformları üzerinden web sitelerinizi yayınlamaktadır. Yüksek kalitede ve hızlı altyapıya sahip İstanbul'daki kendine ait data centerında yurt içi kullanıcı erişiminde yüksek performans sağlamaktadır.  

Türkçe içeriğe sahip web sitelerine erişmek için, Amerikaya yada herhangi bir yabancı ülkeye gitmek yerine Türkiye'de yerleşik ve yüksek performanslı bir alt yapıyı kullanmanın daha mantıklı olduğu görüşündeyiz.  

Yeni yapacağımız projelerimizle Türkiye'de birçok ilke imza atmayı hedefleyerek sizlere yüksek performans ve kaliteyi düşük maliyetlerde sağlamakta, profesyonel ve aktif kadrosuyla size her zaman en uygun çözümleri sunmaktadır.

Bunun günün her saatinde gerek telefon yada email aracılığı ile teknik desteklerini aksatmadan alan Script.com.tr müşterileri kaliteli hizmetin ve kendilerine ayrılan ayrıcalığın farkına vararak büyük güven içerisinde hizmetlerini almaktadırlar.